Partner z Plusem!

Ogromnie miło nam poinformować, że mija kolejna rocznica niezwykłego partnerstwa w ratowaniu zdrowia i życia ludzkiego w Tatrach.

Ponad 20 lat temu firma Polkomtel zaangażowała się we wsparcie działań Fundacji Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR – między innymi poprzez sponsoring, wsparcie sprzętowe i kreowanie rozwiązań technologicznych do dzisiaj wyznaczających światowe standardy w ratownictwie. W tym miejscu należy przywołać opracowanie Zintegrowanego Systemu Ratownictwa oraz aplikacji Ratunek, które uratowały życie i zdrowie wielu turystom w Tatrach.

Zawsze, ze strony Zarządu i pracowników Polkomtela, czuliśmy gotowość do wspierania naszych działań i troskę o zapewnienie możliwości efektywnego radzenia sobie z rosnącą ilością wypadków w Tatrach, w ostatnich latach przekraczających znacznie liczbę 1000 w skali roku. Oczywiście, jest to wynik wzmożonego ruchu turystycznego – w ostatnim roku TPN odwiedziło prawie 5 mln turystów.

Dziękujemy, że jesteście z nami, dając nam siłę i motywację do realizacji naszej misji!

Z górskim pozdrowieniem

Zarząd Fundacji TOPR